تبلیغات
 a-creed - چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم تصیویری

۵-با یک مداد کرم روشن اطراف چشم (در بخش داخلی چشم) را روشن کنید. این روش یکی از مهم ترین و کاربردی ترین بخش های آرایش چشم ریز است چرا که با روشن کردن داخل پلک زیبایی چشم بعد از ریمل زدن بیشتر مشخص شده و چشمان ریز بازتر ودرشت تر به نظر می رسند. در این قسمت از آرایش چشم آموزش آرایش جشم ریز برای برای درشت کردن آن را به همرا تصویر را برای شما آماده کرده ایم، در ادامه آموزش آرایش چشم ریز را ببنید. آرایش چشم // آموزش آرایش چشم ریز // برای درشت شدن چشمان ریز باید چند روش ساده ولی مهم را در آرایش چشمان ریز به کار ببندید. نکات مهم آرایش چشم برای آرایش چشمان ریز اکثر خانم ها دوست دارند چشمانی درشت و جذاب داشته باشند و برای همین به سراغ آرایش چشم می روند اما گاهی با اشتباهات ریز و درشت آرایش چشم وضع را بدتر می کنند و خودشان هم

در این قسمت از آرایش چشم آموزش آرایش جشم ریز برای برای درشت کردن آن را به همرا تصویر را برای شما آماده کرده ایم، در ادامه آموزش آرایش چشم ریز را ببنید.

آرایش چشم

// آموزش آرایش چشم ریز //

برای درشت شدن چشمان ریز باید چند روش ساده ولی مهم را در آرایش چشمان ریز به کار ببندید.

نکات مهم آرایش چشم برای آرایش چشمان ریز

اکثر خانم ها دوست دارند چشمانی درشت و جذاب داشته باشند و برای همین به سراغ آرایش چشم می روند اما گاهی با اشتباهات ریز و درشت آرایش چشم وضع را بدتر می کنند و خودشان هم متوجه نتیجه ی معکوس آرایش چشمان ریز می شوند.

در میان نکات آرایش و زیبایی چشم دسته ای مخصوص خانم ها و دخترخانم هایی است کهچشمان ریزی دارند است که به صورت تصویری با این نکات آشنا خواهید شد.

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم تصیویری

نکات آرایش چشمان ریز برای درشت کردن چشم ها

برای آرایش چشم ریز باید اینطور عمل کنید تا چشمانتان درشت تر به نظر برسد:

ا- ابتدا ابروهایتان را مرتب کرده و با یک مداد و یا فرچه ی ابرو اغشته به اکوا و سایه ی ابرو خط ابرو را صاف کنید.

۲- با یک فرچه مناسب قمست پشت چشم را با سایه ای روشن زیرسازی کنید.

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم تصیویری

۳ -سایه ی چشمی را که برای زیرسازی انتخاب کرده اید به دقت و درستی در اطراف پلک بالا و پایین زده و محو کنید.
۴- سایه ی روشن را در گوشه های چشم بیشتر و در گوشه های بیرونی چشم بیشتر اجرا کنید.

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم تصیویری

۵-با یک مداد کرم روشن اطراف چشم (در بخش داخلی چشم) را روشن کنید. این روش یکی از مهم ترین و کاربردی ترین بخش های آرایش چشم ریز است چرا که با روشن کردن داخل پلک زیبایی چشم بعد از ریمل زدن بیشتر مشخص شده و چشمان ریز بازتر ودرشت تر به نظر می رسند.

۶- ریمل مناسب انتخاب شده را در ابتدا روی  مژه های پایین اجرا کنید . گاهی خانم ها فکر می کنند ریمل برای  مژه های پایین نیاز نیست اما باید بگویم که یکی از بخش های تکمیل آرایش چشم ریمل زدن این قسمت از  مژه ها است.

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم تصیویری

۸- با فرمزه  مژه های بالا را قبل از ریمل زدن حال دهید. یادتان باشد که برای آرایش حرفه ای و زیبای چشم همیشه قبل از ریمل زده از فر  مژه استفاده کنید.

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم تصیویری

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم تصیویری

آموزش آرایش چشم رنگین کمانی

مدل آرایش چشم مجلسی دخترانه

مدل آرایش چشم هالیوودی

منبع مطلب :

http://modnow.ir/


تاریخ : پنجشنبه 14 آبان 1394 | 06:17 ب.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 39 | نظرات